5c ir 6c klasių projektas ,,Invaziniai augalai ir gyvūnai”

2022 12 05

Nuo gegužės iki gruodžio mėnesio penktokai ir šeštokai daug sužinojo apie įvairius invazinius augalus ir gyvūnus. Ruošdamiesi projektui mokiniai susipažino apie  invazines rūšis, kurios iš savo natūralių buveinių pateko į naujas teritorijas, kuriose sugeba greitai plisti, taip negrįžtamai pakeisdami ekosistemas ir sumažindami rūšių įvairovę. Iš pirmo žvilgsnio nepavojingas gyvūnėlis ar augalas labai greitai gali virsti didele problema, su kuria kovoti yra labai sunku. Mokiniai aktyviai įsitraukė į projektinę veiklą: ieškojo informacijos, tyrinėjo mikroskopu, maketavo, piešė piešinius. Gruodžio 5d. Klaipėdos universiteto gamtos mokslų fakultete vyko projektinio darbo pristatymas.

5-8 klasių komanda užėmė prizinę vietą gamtos mokslų konkurse

2022 12 05 

Sveikiname 5–8 kl. mokinių komandą: Silviją 6b kl., Moniką 7c kl. ir Beną 8c kl.  Klaipėdos apskrities 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų konkurse, skirtame Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui paminėti, laimėjus III vietą! Dėkojame fizikos, chemijos ir biologijos mokytojoms.

Respublikinis projektas "Draugas draugui"

2022 11 29

Lapkričio 29 dieną jungėsi 16 Lietuvos įstaigų, 22 specialistai ir mokytojai, 103 vaikai į respublikinį projektą ,,Draugas draugui“. Šią dieną užsimezgusios naujos draugystės sušildė tiek vaikus, tiek pedagogus. Vaikai džiaugėsi atlikdami draugų atsiųstas užduotėles bei širdį glostė gautos dovanėlės. 3 c klasės mokinukai diskutavo apie draugystę, apie draugo buvimą šalia ir koks aš esu/galiu būti draugas. Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą (John Kehoe).

Logopedė Laima

Robotikos pamokos

2022 11 28

6b, 6d ir 7c klasės mokiniai pirmadienį susitiko su Robotikos studijos komanda ir dalyvavo užsiėmime "Ateities architektūra: robotai Marse". Edukacijos metu mokiniai turėjo galimybę įsijausti į išradėjo, architekto, inžinieriaus, programuotojo roles. Mokiniai, pasitelkdami robotikos priemones, kūrė draugišką, saugų ir modernų ateities miestą, kuriame patys norėtų gyventi. Dalyvavę kultūrinėje-edukacinėje programoje ir atlikę užduotis mokiniai gavo tai patvirtinančius pažymėjimus.

Informacinių technologijų mokytoja Gitana

Mokinių sveikinimas

2022 11 28

Klaipėdos Prano Mašioto progimnaziją 25 metų jubiliejaus proga pasveikino jos mokiniai. Maži ir dideli linkėjo pačių gražiausių dalykų, savo pasirodymais džiugino vieni kitus. Buvo neapsakomai linksma!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.