<strong>Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija</strong>

Mažieji skaitytojai atvėrė ,,Trumpų istorijų magijos" skrynią

  • Paskelbta: 2026-05-11
  • Kategorija: Konkursai

Gegužės 8 d. mūsų mokykloje įvyko Klaipėdos regiono 1–4 klasių mokinių skaitovų konkursas „Trumpų istorijų magija“, skirtas pažinti žymaus lietuvių vaikų rašytojo ir iliustruotojo Kęstučio Kasparavičiaus kūrybai. Šis jaukus ir prasmingas renginys subūrė jaunuosius skaitytojus, jų mokytojus bei artimuosius į tikrą literatūros šventę, kurioje skambėjo išraiškingai skaitomos trumpos istorijos, kupinos fantazijos, humoro ir šilumos. Konkurso dalyviai atvyko ne tik iš Klaipėdos miesto ir rajono mokyklų, bet ir iš Kretingos bei Žemaičių Naumiesčio. Tai įrodo, kad meilė knygai ir gyvajam žodžiui vienija įvairių miestų ir miestelių vaikus, o Kęstučio Kasparavičiaus kūryba yra artima ir įdomi jauniesiems skaitytojams.

Konkurse mokiniai ne tik demonstravo raiškaus skaitymo gebėjimus, bet ir atskleidė skaitomų tekstų nuotaiką, veikėjų charakterius bei kūrinių emocinį pasaulį. Kiekvienas pasirodymas buvo savitas, nuoširdus ir kupinas vaikų kūrybiškumo.

Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centrui bei Klaipėdos miesto pradinio ugdymo mokytojų metodiniam būreliui už pagalbą organizuojant šį gražų renginį. 

Ypatinga padėka skiriama visiems konkurso dalyviams. Ačiū jiems už tai, kad skaito, domisi knygomis, drąsiai dalyvauja konkursuose ir dalijasi gražiomis akimirkomis su kitais. Jų pastangos, talentas ir meilė žodžiui įrodo, kad skaitymo magija gyva ir šiandien.

Sveikiname 1a klasės mokinį Tomą Muss užėmusį I vietą 1-2 klasių kategorijoje. 

Tegul „Trumpų istorijų magija“ ir toliau įkvepia jaunuosius skaitytojus atrasti nuostabų knygų pasaulį, ugdyti kūrybiškumą ir puoselėti meilę lietuvių literatūrai.

Autorius:
Daiva Budvytienė

Nuotraukos:
Daiva Budvytienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas