1-8 klasių neformaliojo švietimo užsiėmimų grafikas 2023-2024 m. m.
Pavadinimas |
Mokytojas |
Vieta |
Pirmadienis |
Antradienis |
Trečiadienis |
Ketvirtadienis |
Penktadienis |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pradinių klasių šokių būrelis „Siekis” |
Rima Levencova |
Choreogr. salė |
14.20 – 15.05 val. |
- |
- |
13.25 – 14.10 val. |
- |
Vyresniųjų klasių šokių būrelis „Siekis” |
Rima Levencova |
Choreogr. salė |
- |
- |
- | - |
14.20 – 15.45 val. |
Pradinių klasių jaunučių choras „Bangelė I” |
Ligita Grybauskienė |
226 kab. |
|
13.25 – 14.10 val. |
- |
- |
|
Pradinių klasių jaunučių choras „Bangelė II” |
Ligita Grybauskienė | 226 kab. | 13.25 – 14.10 val | - | - | - | - |
Mišrus vokalinis ansamblis |
Ligita Grybauskienė |
226 kab. |
- |
14.20 – 15.55 val. |
- |
- |
- |
Ansamblis "Groju ukulele" I |
Ligita Grybauskienė |
226 kab. |
- |
- |
14.20 – 15.55 val. |
- | |
Ansamblis "Groju ukulele" II |
Ligita Grybauskienė | 226 kab. | - | - | - | - | 14.20 – 15.55 val. |
Teatro studija |
Daiva Budvytienė |
125 kab. |
- |
- |
- |
13.25 – 14.10 val. |
- |
Teatro studija |
Daiva Budvytienė | 125 kab. | - | 14.20 – 15.55 val. | - | - | - |
Anglų kalbos būrelis "English for fun" I | Jurgita Gainienė | 146 kab. | - | 13.25 – 14.10 val. | - |
- |
- |
Anglų kalbos būrelis "English for fun" II | Jurgita Gainienė | 146 kab. | - | - | - | - |
13.25 – 14.10 val. |
Jaunųjų matematikų klubas |
Vaida Žvinklienė |
215 kab. |
- |
- |
- |
15.10 – 15.55 val. |
- |
IT būrelis "Informatikos pradmenys" |
Ligija Ubartė |
128 kab. |
- |
13.25 – 14.10 val. |
- |
- |
- |
Anglų kalbos būrelis "Hello" |
Ligija Ubartė |
128 kab. |
13.25 – 14.10 val. |
- |
- |
- |
- |
Sveikos gyvensenos būrelis "Atrakink duris į Sveikatos šalį" |
Ligita Kazakauskienė |
126 kab. |
- |
- |
- |
13.25 – 14.10 val. |
- |
Matematinių įgūdžių lavinimo būrelis "Matematikos labirintai" |
Rasa Tirūnienė |
151 kab. |
- |
- |
14.20 – 15.05 val. |
- |
- |
IT būrelis "Mąstau ir kuriu" |
Rasa Tirūnienė |
151 kab. |
13.25 – 14.10 val. |
- |
- |
- |
- |
5-8 klasių sporto būrelis |
Lijana Kulvietytė |
Sporto salė |
- |
15.10 – 16.40 val. |
- |
15.10 – 16.40 val. |
- |
Meninio pažinimo programa "Pabandyk!" |
Odeta Turauskienė |
211 kab. |
- |
- |
12.25 – 13.10 val |
- |
- |
Meninio pažinimo programa "Pabandyk!" |
Rima Levencova | choreog. salė | - | - | 12.25 – 13.10 val | - | - |
Meninio pažinimo programa "Pabandyk!" |
Jekaterina Rudakova | 146 kab. | - | - | 12.25 – 13.10 val | - | - |
Dorinio ugdymo būrelis "Tikėjimo keliu" | Neringa Talmontienė |
208 kab. |
- |
- |
- |
14.20 – 15.05 val. |
- |
Sporto būrelis " Judrieji žaidimai" | Kazys Girskis |
Sporto salė |
- |
- |
15.10 – 15.55 val. |
- |
- |
Finansinio raštingumo būrelis "Jaunasis finansininkas" |
Vilma Narkienė |
121kab. |
- |
- |
- |
- |
13.25 – 14.10 val |
IT būrelis „Kompiuterio ABC“ |
Vilma Narkienė |
121 kab. |
- |
- |
- |
13.25 – 14.10 val. |
- |
Anglų kalbos būrelis " Happy English" |
Sandra Gudavičienė |
150 kab. |
13.25 – 14.10 val. |
- |
- |
- |
- |
Pradinių klasių vokalinis instrumentinis ansamblis “Šypsenėlė” I |
Odeta Turauskienė |
211 kab. |
- |
13.25 – 14.10 val | - |
- |
13.25 – 14.10 val |
Pradinių klasių vokalinis instrumentinis ansamblis “Šypsenėlė” II |
Odeta Turauskienė | 211 kab. | - | - | 13.25 – 14.10 val | ||
Anglų kalbos būrelis |
Virgina Kerdokienė |
219 kab. |
- |
- |
14.20 – 15.05 val. |
- |
- |
Anglų kalbos būrelis "English is fun" |
Jurgita Gainienė | 246 kab. | 14.20 – 15.05 val | 14.20 – 15.05 val | |||
Vyresniųjų klasių vokalinis instrumentinis ansamblis “Šypsenos” |
Odeta Turauskienė |
211 kab. |
- |
14.20 – 15.05 val. |
- |