Renginiai

2019-03-06 

Bibliotekoje įvyko mokinių parodos „Logopedas vaiko akimis“ atidarymas. Logopedė L. Sirutytė pristatė Klaipėdos miesto mokyklų mokinių darbelius.

 

2019-01-28

Bibliotekoje lankėsi 1d klasės mokiniai su savo mokytoja D. Budvytiene. Ekskursijos po biblioteka metu pirmokai buvo supažindinti su bibliotekos knygų fondu, veiklomis ir skaitymo skatinimo akcija „Draugauk su knyga“.

 

2019-01-16

Bibliotekoje lankėsi patys mažiausi bendrumenės nariai – priešmokyklinukai. Susipažino su mokyklos biblioteka, pavartė knygeles ir apžiūrėjo parodėlę.

 

2018-12-11

Keramikos darbelių parodos „Debesis“ atidarymas.

 

2018 03 18

Užmezgėme ilgalaikę draugystę su rašytoja Zita Gaižauskaite. Kiekvienais metais rašytoja apsilanko mūsų mokykloje ir susitinka su pradinių klasių mokiniais. Nuoširdūs ir skambūs eilėraščio posmai ragina vaikus skaityti, moko knygeles saugoti ir glausti prie širdelių. Vaikai kartu su poete inscenizuoja eiliuotas pasakaites, kuria eiles.

Hits: 6773

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.