Priėmimas

 


 INFORMACIJA DĖL UGDYMOSI ŠEIMOJE ĮGYVENDINIMO KLAIPĖDOS MIESTE. 


INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO

Į KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS 2022–2023 MOKSLO METAMS

Informuojame, kad prašymai mokytis Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. pradedami registruoti mokinių priėmimo informacinėje sistemoje (www.klaipeda.lt) nuo 2022 m.:

 1. Kovo 1 d. 10 val. į 9 klases.
 2. Kovo 2 d. 10 val. į 10–12 klases.
 3. Kovo 3 d. 10 val. į 1 klases.
 4. Kovo 7 d. 10 val. į 2–4 ir 6–8 klases.
 5. Kovo 8 d. 10 val. į 5 klases.

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. AD1-83, nustatyta, kad prašymai mokytis 2020–2021 mokslo metais, teikiami prisijungus prie Klaipėdos miesto savivaldybės (toliau – Savivaldybė) interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyros „Priėmimas į mokyklas“

Prašymus mokytis Savivaldybės mokyklose registruoti Sistemoje gali visi Lietuvos Respublikos piliečiai, nepriklausomai nuo jų deklaruotos gyvenamosios vietos, ir asmenys, turintys leidimus laikinai ar nuolat gyventi Lietuvoje. Užsienio piliečiai, pageidaujantys mokytis savivaldybės mokyklose, ir šalies gyventojai, neturintys prisijungimų prie elektroninių asmens atpažinties priemonių (pvz. bankininkystės) dėl išskirtinių, bet objektyvių aplinkybių, teikia rašytinius prašymus Savivaldybės administracijai Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje (Liepų g. 11, Klaipėda). Savivaldybės mokinių priėmimo komisija, įvertinusi prašyme pateiktas aplinkybes, priima sprendimą dėl rašytinio prašymo užregistravimo (neužregistravimo) Sistemoje ne vėliau kaip per 20 kalendorinių dienų nuo prašymo įregistravimo Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje.

Prašymai dėl vaikų priėmimo į priešmokyklinio ugdymo grupę  pildomi savarankiškai, prisijungus prie Savivaldybės interneto svetainės www.klaipeda.lt paskyros „Priėmimas į darželius“.

Elektroniniu būdu sistemoje pildo vienas iš tėvų, kuris ne mažiau kaip 1 mėnesį kartu su vaiku deklaruotas Savivaldybės teritorijoje, arba Prašymą vienas iš tėvų pateikia raštu Savivaldybės administracijos Informavimo ir e. paslaugų skyriaus Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje (toliau – Vieno langelio poskyris) Liepų g. 11.

Mokiniai į Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos 1-8 klases priimami vadovaujantis:

 1. Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu  patvirtintu Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimu Nr. T2-296 (Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2019 m. sausio 31 d. sprendimo Nr. T2-10 redakcija) (čia)
 2. Priskirtomis aptarnavimo teritorijomis nustatytomis Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2020 m. vasario 27 d. sprendimu Nr. T2-28 „Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms priskirtų aptarnavimo teritorijų nustatymo“ (Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2021 m. vasario 25 d sprendimo Nr. T2-37 redakcija) (čia)

 Vaikai į priešmokyklinio ugdymo grupę  priimami vadovaujantis:

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2015 m. gruodžio 22 d. sprendimu Nr. T2-352 „Dėl vaikų priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės švietimo įstaigas, įgyvendinančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tvarkos aprašo patvirtinimo“ (Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimo Nr. T2-4 redakcija)  patvirtintu Vaikų priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės švietimo įstaigas, įgyvendinančias ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, tvarkos aprašu (čia)

Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos priėmimo komisija:

 • Audronė Pivorienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
 • Renata Lomsargienė, raštinės administratorė;
 • Lilijana Simutienė, progimnazijos tarybos pirmininkė;
 • Laima Sirutytė, logopedė - specialioji pedagogė;
 • Sandra Kavolienė, socialinė pedagogė.

 

Atnaujinta 2021 09 18

Hits: 16557

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.