Protų mūšis "Ką žinai apie Klaipėdą?"

2002 05 23
 
„Ką žinai apie Klaipėdą?“ Į šį klausimą atsakyti buvo pakviesti 5-8 klasių mokiniai, kurie sudalyvavo protų mūšiuose, skirtuose paminėti Klaipėdos 770 metų jubiliejų.
Gegužės 17 d. savo jėgas protų mūšyje „Pažinkime literatūrinę Klaipėdą“ išbandė 5-6 klasių atstovai. Jie parodė puikias žinias apie Klaipėdos istoriją, iškilias asmenybes bei gražiausius miesto objektus. Taip pat turėjo galimybę pasivaržyti įmindami mįsles, o už teisingą atsakymą buvo apdovanoti saldžiais prizais.
Gegužės 19 d. protų mūšyje „Ką žinai apie Klaipėdą?“ dalyvavo 7-8 klasių atstovai. Jie taip pat pademonstravo puikias žinias apie savo miestą, jo istoriją ir kultūrą bei žymiausias asmenybes. O savo sumanumą ir išmintį vyresnių klasių mokiniai parodė įmindami mįsles.
Džiaugiamės ne tik puikiai praleidę laiką, bet ir daugiau sužinoję apie savo miestą.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos
 
 

Pažintinė - patyriminė išvyka į Latviją

2022 05 23

Keliavimas – puikus būdas patirti nuostabių emocijų. Sužinoti įdomių faktų, pritaikyti jau turimas žinias. Penktadienio ryte su gera nuotaika 6a ir 7b klasių mokiniai išvyko į Latviją. Žavėjomės žaliuojančia ir žydinčia gamta, Liepojos miestu. Atvykę į Ventspilį aplankėme Livonijos Ordino pilį, pastatytą13 amžiuje. Pilyje įrengtame muziejuje pamatėme skaitmeninę ekspoziciją „Gyvoji istorija“, skirtą pilies, miesto, uosto ir Ventspilio krašto istorijai. Vaikščiojome po įspūdingą senamiestį, grožėjomės statiniais, fontanais, Šv.Nikolajaus bažnyčia bei daugybe žydinčių gėlių. Mokiniams labai patiko apsodinti gėlėmis parkai ir pramogų aikštelės ,kur galima rasti sūpynių, karstynių, laipynių. Dar viena išskirtinė šio miesto atrakcija – karvės. Džiaugėmės, grožėjomės skveruose, gatvėse ir parkuose įsikūrusiomis spalvingomis karvėmis. Aplankėme ir kitas žymias Ventspilio vietas. Patyriminė veikla šioje kelionėje-tai mokykloje įgytų teorinių istorijos, geografijos, anglų k. dalykų žinių papildymas praktine veikla. Bendravimo ir bendradarbiavimo, smalsumo, fizinio aktyvumo skatinimas, pasitikėjimo savo jėgomis ugdymas – viskas sutilpo į šią turiningą išvyką į Latviją. Ši pažintinė-patyriminė-edukacinė išvyka mokiniams labai patiko, nes ji suteikė ne tik daug dalykinių, bendrųjų, socialinių kompetencijų, bet ir labai daug šiltų ir gerų emocijų.

Klasių vadovės Virgina ir Odeta

Šventinis renginys „Mamos pasaka“, skirtas šeimos dienai paminėti

2022-05-17

Visais laikais didžiausia ir svarbiausia vertybė buvo šeima. Vos išgirdus šį žodį, kiekvienam prieš akis iškyla skirtingi paveikslai, tačiau visus užlieja šilti jausmai. Tai ne tik visuomenės ląstelė – tai mama, tėtis, brolis, sesuo. Tai ilgi pokalbiai vakarais, tradicijos, šventės, prisiminimai. Kiekvienam ji vis kitokia, sava, tačiau kiekvienam ji pati brangiausia. Šeima - tai meilės mokykla.

2022 m. gegužės 16 dieną nuo ankstyvo ryto uoliai ruošėmės šeimos šventiniam renginiui „Mamos pasaka“, kuriame mūsų paslaugų gavėjai buvo parengę šventinę programą savo tėveliams, globėjams, artimiesiems ir draugams. Šventę pradėjo jaunieji (lėlių teatro) aktoriai, pristatę publikai naują veltinio lėlių teatro spektaklį pagal pasaką „Ropė“. Nuoširdžiu, šiltu pasveikinimu, palinkėjimu visus šventės dalyvius pasveikino centro administracija. Šią ypatingą dieną eilės, dainos, gražūs žodžiai liejosi tarsi upė iš kiekvieno paslaugų gavėjo širdies ir lūpų.

Į šventę susirinkę artimieji buvo pakviesti  kavos, arbatos bei pasivaišinti pyragais, kuriuos su meile jiems kepė patys jaunuoliai. Finaliniu renginio akcentu tapo Igor Ostapenko kūrybinis, trumpametražis nuotraukų filmukas apie gyvenimą ir veiklą centre. Visi galėjo pasidžiaugti užfiksuotomis akimirkomis ir įspūdžiais. Džiaugiamės ir didžiuojamės Igoriu už jo darbą, atsakingumą, norą tobulėti ir augti.

Ačiū visiems tėveliams, artimiesiems, buvusiems kartu ir kūrusiems šventinę nuotaiką.

Užimtumo specialistė Jūratė Mažonienė

Popietė - viktorina "Matematika kitaip"

2022 05 19

Gegužės 18 d. mūsų mokykloje įvyko popietė - viktorina "Matematika kitaip", kurioje dalyvavo 6 klasių komandos. Mokiniai varžėsi klausimų konkurse iš skaičių, geometrijos, logikos, mįslių sričių, sprendė galvosūkius ir kryžiažodžius, bei dalyvavo matematinėje estafetėje.
Geriausius šios viktorinos rezultatus pelnė 6a klasės komanda.
 
Matematikos mokytoja Vaida

Dalyvavimas tarptautinėje neurobiologijos olimpiadoje

2022 05 19

Biologijos mokytojos iniciatyva sudalyvavome tarptautiniame neurobiologijos olimpiadoje „The Lithuanian Brain bee” anglų kalba. Sėkmingai įveikėme pirmąjį etapą ir patekome į antrąjį. Konkurso metu ne tik pasitikrinome savo neurolingvistines žinias atlikdamos įvairias užduotis, bet ir išklausėme užsienio specialistų paskaitų apie žmogaus smegenis bei įvairius neurologinius sutrikimus. Šio konkurso metu pasisėmėme daug patirties ir naujų žinių!

8c kl. mokinės Justė ir Jorūnė

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.