Konkursas "Kalbos labirintai"

2022 05 26

Balandžio mėnesio pabaigoje Klaipėdos miesto Smeltės progimnazija pakvietė 2-3 pradinių klasių mokinius į lietuvių kalbos konkursą ,, Kalbos labirintai“. Čia susirinko geriausi lietuvių kalbos žinovai iš įvairių miesto mokyklų. Mūsų mokyklą atstovavo 2b klasės mokinė Rugilė Jasaitė ir 3c klasės mokinė Karina Šertvytytė. Abi mokinės tapo prizininkėmis - Rugilė užėmė pirmąją vietą, Karina – trečiąją. Labai džiaugiamės mergaičių laimėjimais!

MŪSŲ MOKSLEIVIŲ DARBAI - PIEŠINIŲ KONKURSE „MANO ŠEIMA – KLAIPĖDOS JĖGA 2022“

2022 05 26

  Mūsų mokyklos 5-8 klasių moksleiviai įsijungė į Šeimos centro organizuotą Klaipėdos ugdymo įstaigų piešinių konkursą „Mano šeima – Klaipėdos jėga 2022“, kuris šiemet buvo skirtas paminėti ne tik Tarptautinei Šeimos dienai, bet ir miesto Jubiliejui. Džiaugiamės, kad mūsų 5a klasės mokinė Akvilė tapo šio konkurso laureate. Sveikiname!

Biologijos laimėjimai

2022 05 26

Sveikiname 6a kl. mokinį Nojų Šatkauską Klaipėdos miesto biologijos  etape užėmusį III vietą. 6c klasės mokinė Monika Dokšaitė 6-osios Lietuvos 5-8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų biologijos) olimpiados miesto etape laimėjusiai  III vietą. Džiaugiamės pasiekimais.

  Biologijos Mokytoja Jūratė Kačinskienė

Anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas

2022 02 25

Gegužės 25 dieną mūsų mokykloje vyko Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių viešojo kalbėjimo konkursas „Who is a hero? What are heroic features?“  Dalyviai sakė kalbas apie tai, kas yra herojus šiuolaikiniame pasaulyje. Dėstytojai R. Gingerich, G.Ryan, S. Olsen iš LCC tarptautinio universiteto bei anglų kalbos mokytoja  D. Elertienė ne tik vertino dalyvių kalbas bet ir suteikė mokiniams naudingos informacijos kaip tapti geresniais oratoriais. Mūsų mokyklai puikiai atstovavo 8b klasės mokinės Liepa K. ir Meilė V. Šaunuolės!

Anglų kalbos mokytoja Z. Juškaitė

Pažintinė – kultūrinė kelionė į Taurų nuotykių parką

2022 05 25

Pavasaris nuostabus metas keliauti. Mūsų mokyklos 8b, 8c ir 7a klasių mokiniai su savo auklėtojomis išsiruošė į Taurų nuotykių parką. Pakeliui grožėjomis nepakartojamais Lietuvos vaizdais: aplankėme Rambyno kalną, Raganų eglę ir kelionę užbaigėme Taurų nuotykių parke, kur smagiai ir turiningai praleidome laiką. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.