Švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją

2021 02 12
 
Mūsų valstybė skaičuoja jau antrą šimtmetį. Vis iš naujo mokomės pasakoti, vertinti ir jausti savo istoriją. Smagu, kad galime džiaugtis šia švente. Šių metų vasario 10 – ają mūsų mokyklos 6 klasių mokiniai, paraginti istorijos mokytojos L. Simutienės, biologijos mokytojos J. Kačinskienės ir geografijos mokytojos R. Rapolavičienės, nutarė netradiciškai paminėti Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.
Šeštokai jungėsi nuotoliniu būdu į viktoriną „Lietuviais esame mes gimę, lietuviais norime ir būt!” Dalyviams reikėjo atsakyti į 31 klausimą – pasirinkti vieną priimtiniausią atsakymą iš kelių pateiktų variantų. Rezultatais šeštokai nustebino. Šaunuoliai, jie visi viktorinos nugalėtojai.
Taip Vasario 16-osios proga pasveikinome savo Tėvynę ir save.
Mokytojos
Hits: 431

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.