Saugesnio interneto savaitė 2021

2021 02 12

Vasario 9 dieną buvo minima tarptautinė Saugesnio interneto diena. Ta proga 7 klasių mokiniai susirungė viktorinoje „Ką žinai apie Saugų Internetą?“. Nuotolinėje viktorinoje mokinių laukė penkios užduotis: sprendė internete galvosūkį, atsakymų ieškojo į kryžiažodžio klausimus, prisiminė patarles ir jų ieškojo kompiuterijos pasaulio terminuose, o viktoriną vainikavo Kahoot žaidimas. Susumavus rezultatus nugalėtoja septintokų tarpe tapo JORŪNĖ VENCKUTĖ iš 7b klasės, kuri ir pelnė  viktorinos „Ką žinai aipe saugų Internetą“ nugalėtojos vardą.

6 klasės mokinių komanda (Andrius J., Orestas B., Kasparas R., Ignas L., Benas Ž., Eimantas J.)  šią savaitę dalyvavo NACIONALINĖJE SAUGESNIO INTERNETO VIKTORINOJE. Joje dalyvavo 406 mokinių komandos iš visos Lietuvos. Viktorina vyko keturias dienas ir kiekvieną dieną mūsų mokyklos komanda, pasivadinusi „Dronas“ , jungėsi nuotoliniu būdu ir atlikinėjo užduotis skirtingomis temomis: internetiniai draugais, internetiniai žaidimai, asmeninė informacija internete bei žalingas turinys virtualioje erdvėje.

Pamokų bei neformalaus užsiėmimo metu kalbėjome apie saugią virtualią erdvę, kūrėme piešinius bei plakatus apie draugišką internetą ir viską sudėjome į virtualią knygą.

Mokytoja G.Ruškienė

Hits: 635

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.