Piešinių konkursas “Raidė kaip išraiška”

2020 11 07
Spalio mėn. Dyslexia centras” drauge su Lietuvos aklųjų biblioteka kvietė minėti Disleksijos pažinimo savaitę aktyviai dalyvaujant moksleivių piešinių konkurse “Raidė kaip išraiška”.
Mūsų progimnazijos 5-6 klasių mokiniai paraginti logopedės-spec. pedagogės L. Sirutytės ir etikos mokytojos R. Lomsargienės nutarė dalyvauti šiame konkurse. Mokiniai piešė piešinius, kuriuos siuntėme į “Dyslexia centrą”.
Iš daugiau, kaip 200 Lietuvos mokinių pieštų piešinių, komisija atrinko 20 geriausių, kurie buvo eksponuojami parodoje Vilniuje, prekybos centre VCUP.
Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos 5a klasės mokinio Nojaus Šatkausko piešinys buvo atrinktas tarp geriausių ir eksponuojamas šioje parodoje.
Sveikiname Nojų ir dėkojame visiems mokiniams dalyvavusiems šiame piešinių konkurse.
Hits: 583

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.