Trečiokų veiklos per Patyriminio ugdymo dieną

2022 09 26

3a klasės mokiniai, pirmadienį vyko į laivą - muziejų M52 Sūduvis. Klausydamiesi graikų mitų, mokiniai išmoko naujų sąvokų. O nusikėlę į mitologinį pasaulį, kūrė mitologines jūrų būtybes. Taip pat buvo supažindinti su laivo įgulos komandiniu darbu.

3b klasės mokiniai susiskirstę į grupeles rengė pristatymus apie pasirinktą šalį, skirtus Europos kalbų dienai paminėti. Taip pat keliavome į Klaipėdos moksleivių saviraiškos centrą, kur susipažino su alpinizmu ir turėjo galimybę laipioti uolomis. Mokinius sužavėjo laivelių ir lėktuvėlių įvairios konstrukcijos, kurias mokiniai gali pasidaryti patys iš minimalių priemonių.

Patyriminio ugdymo dieną „Užsienio kalba sportiškai ir įdomiai“ 3c kl. mokiniai pradėjo projektinių darbų pristatymu, kuriuos paruošė grupėse. Klausydami vieni kitų įgijo naujų žinių, mokėsi įvairiomis užsienio kalbomis pasisveikinti, atsisveikinti ir padėkoti. Vėliau patraukė pėsčiomis į Klaipėdos Naująjį turgų. Turguje edukacijos metu plačiau sužinojo apie prekybininkų darbą, apie mokesčius, bankrotą. Vikrumo ir pastabumo pareikalavo gauta užduotis. Gavus turgaus planą reikėjo surasti nurodytas prekes. Pardavėjos mokiniams pristatė iš kurių šalių atkeliavo vaisiai, daržovės bei kt. prekės. Atsisveikinant paskelbti užduoties nugalėtojai ir apdovanoti lietuviškuoju šakočiu. Grįžtant dalijosi šios puikiomis dienos emocijomis, prisiminė ryte išmoktus žodžius, padėkojo vieni kitiems įvairiomis kalbomis ir atsisveikino.

Trečiokų mokytojos

 

Hits: 104

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.