Šokio festivalis - konkursas " Gintarinis pavasaris 2022"

2022 05 25

Besibaigiant pavasariui Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijoje skambėjo muzika ir šoko šokėjai. Mokykloje vyko šiuolaikinis šokio festivalis-konkursas ,,Gintarinis pavasaris 2022“. Į konkursą, kuris jau tampa tradiciniu susirinko daugiau kaip 300 dalyvių. Smagu stebėti šokėjų iš visos Lietuvos geras emocijas.
Šokių konkursą vertino labai kompetentinga komisija. Komisijos pirmininkė - Loreta Damijonaitytė – Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos Choreografijos mokytoja ekspertė. Nariai: Valdas Paulauskas – choreografijos mokytojas metodininkas, Vaikų senosios muzikos ir šokio ansamblio „Dolce musica“ vadovas. Donata Meiliūtė-Paulauskienė - choreografijos studijos „Inkarėlis“ vadovė. Ligita Grybauskienė – muzikos mokytoja ekspertė. Jelena Dementjeva - Flamenko šokio mokyklos ,,Rosalinda" vadovė.
Komisija turėjo daug darbo, nes reikėjo įvertinti net 24 šokėjų pasirodymus.
Sveikinimo žodį tarusi Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos direktorė ir šokių festivalio-konkurso globėja Janina Grigienė pasidžiaugė žmonėmis, kurie myli ir vertina šokį.
Šokėjai su nekantrumu laukė savo pasirodymo. Džiugu buvo matyti ir girdėti, kaip žiūrovai palaikė visus šokėjus grasiais plojimais ir nuoširdžiomis emocijomis.
Pavykusiu renginiu labai džiaugėsi organizatorės Rima Levencova ir Ingrida Norkienė.
Iki kito ,,Gintarinio pavasario"!
DSC01567.jpg DSC01569.jpg DSC01602.jpg

DSC01608.jpg DSC01620.jpg DSC01738.jpg

DSC02473.jpg
Hits: 89

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.