Protų mūšis "Ką žinai apie Klaipėdą?"

2002 05 23
 
„Ką žinai apie Klaipėdą?“ Į šį klausimą atsakyti buvo pakviesti 5-8 klasių mokiniai, kurie sudalyvavo protų mūšiuose, skirtuose paminėti Klaipėdos 770 metų jubiliejų.
Gegužės 17 d. savo jėgas protų mūšyje „Pažinkime literatūrinę Klaipėdą“ išbandė 5-6 klasių atstovai. Jie parodė puikias žinias apie Klaipėdos istoriją, iškilias asmenybes bei gražiausius miesto objektus. Taip pat turėjo galimybę pasivaržyti įmindami mįsles, o už teisingą atsakymą buvo apdovanoti saldžiais prizais.
Gegužės 19 d. protų mūšyje „Ką žinai apie Klaipėdą?“ dalyvavo 7-8 klasių atstovai. Jie taip pat pademonstravo puikias žinias apie savo miestą, jo istoriją ir kultūrą bei žymiausias asmenybes. O savo sumanumą ir išmintį vyresnių klasių mokiniai parodė įmindami mįsles.
Džiaugiamės ne tik puikiai praleidę laiką, bet ir daugiau sužinoję apie savo miestą.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos
 
 
Hits: 56

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.