×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.10.24
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.10.26.1
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.10.27.1
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/14.10.17.3
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/05.15
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/05.02
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/05.02.01
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.10.24
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.10.26.1
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.10.27.1
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/14.10.17.3
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/05.15
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/05.02
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/05.02.01

Įgyvendintos veiklos

Pamoka ROSCHEN saldainių fabrike

2017 10 30

2c kl. mokiniai su mokytoja Rasa Tirūniene spalio 4 d. lankėsi Roschen įmonėje ir susipažino su konditerio profesija. Dalyvavo edukacijoje "Saldžioji ekskursija".

Gal būsiu geležinkelietis, o gal gaisrininkas?

2017 10 25

Gražų penktadienio rytą visa  3a klasė (mokytoja B.Zubreckienė)  patraukėme į geležinkelio stotį. Ten mus pasitiko geležinkelio stoties viršininkas P. Gulbinas. Jis mums labai įdomiai ir išsamiai papasakojo  apie geležinkelininko profesiją, apie jų darbo privalumus . Ypatingai viršininkas akcentavo saugų elgesį prie geležinkelio ir jo aplinkoje. 

Iš ten patraukėme į šalia esančią  Priešgaisrinę Tarnybą. O čia tai buvo... kaukė gaisrinės mašinos signalai. Gaisrininkai skubiai rengėsi ir ruošėsi gelbėjimui....  Žiūrėjome amo netekę...

Gaisrininkai     įdomiai pasakojo apie savo darbo svarbą ir ypatumus. Prašė atsargiai elgtis su ugnimi ir nelaimės atvejų pagal galimybes padėti ištiktam nelaimės. Sužinojome, kad norint būti gaisrininku reikia stiprinti savo fizinę sveikatą  - vikrumą, ištvermę, jėgą ir t.t.   

Dabar jau reikia gerai pagalvoti kuo gi noriu būti - ar gaisrininku, ar geležinkeliečiu. Viskas labai įdomu ir reikalinga.

Išvyka į ROSCHEN saldainių fabriką

2017 04 25

2017 m. balandžio 19 d. 2c klasės mokiniai lankėsi ROSCHEN saldainių fabrike, kur sužinojo, kaip gaminami saldainiai, susipažino su konditerio profesija., edukacinio užsiėmimo metu pasigamino po saldžią pieninę karamelę. Kiekvienas dalyvis parsivežė į mokyklą netik gerą nuotaiką, bet ir saldžių dovanų.

Ugdymo karjerai diena

2016  10 25

Spalio 13 dieną mūsų mokykloje vyko Ugdymo karjerai diena. Šią dieną klasių vadovai su auklėtiniais praleido išvykose, kurių metu turėjo puikią galimybę  susipažinti su įvairiomis profesijomis.

7c ir 8-ų klasių mokiniai apsilankė Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykloje. Čia jiems buvo pristatyta mokyklos veikla, specialybės: suvirintojo,  laivų korpusų surinkėjo, laivų elektros ir radijo sistemų montuotojo, laivų sistemų ir įrengimų montuotojo,  santechniko, ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemų gamintojų - montuotojų, logistas ekspeditoriaus.

Mokiniams buvo aprodytos dirbtuvės - cechai, kur šios mokyklos ugdytiniai praktiškai mokosi pasirinktos specialybės. Norintieji mokiniai patys galėjo prisiliesti prie šių specialybių, pvz.: pagaminti vamzdį, išbandyti suvirintojo amato. Sužinojo, kad čia gali įgyti ne tik specialybę, kur darbo vieta būtų garantuota, bet ir vidurinį išsilavinimą, bei,  pageidaujant, tęsti studijas aukštosiose mokyklose.

{gallery}16.10.24{/gallery}

Penktų ir septintos b klasės mokiniai turėjo unikalią galimybę: jie Kultūros fabrike dalyvavo tarptautiniame vaikų ir jaunimo filmų festivalyje. Mokiniai žiūrėjo prancūzų filmą ,,Naujokas“. Po peržiūros jie susitiko su festivalio organizatoriais ir kalbėjosi, kokios temos  ir problemos yra akcentuojamos šiame filme. Be to, mokiniai buvo supažindinti su režisieriaus bei aktorių specialybių ypatumais, atsakyta į juos dominančius klausimus.

6b klasės mokiniai išbandė gido darbą. Keliavo į Klaipėdos senamiestį. Čia patys mokiniai vedė ekskursiją savo klasės draugams. Išgirdo įdomius pasakojimus "Kaminkrėtys" ir "Laimės saga", "Taravos Anikė", "Slibinas", "Katinas džentelmeno veidu", "Vaiduoklis", "Stebuklingas peliukas", "Laiko knyga". Šeštokai džiaugėsi, kad daug sužinojo apie gimtojo miesto lankytinas vietas. Visiems buvo smagu pabūti gidais. Mokiniai vienbalsiai pripažino, kad tokių dienų mokykloje jiems labai reikia. 

2a klasė apsilankė kepyklėlėje, kuri įsikūrusi RIMI parduotuvėje.

Mokiniai susipažino su kepykloje naudojamais įrengimais. Matė kaip didžiulė „ranka“ maišo tešlą... Patys raitė iš tešlos bandeles... Buvo tikrai įdomu .

 {gallery}16.10.26.1{/gallery}

Ugdymo karjerai dieną 2b klasė apsilankė  Klaipėdos apskrities policijos komisariate. Ten mokiniai sužinojo, koks yra kelių policininko darbas, pakartojo saugaus eismo taisykles. Gautos spalvingos dovanos dar ilgai primins įsimintiną išvyką.

{gallery}16.10.27.1{/gallery}

4b klasės mokiniai apsilankė Klaipėdos S. Jokužio spaustuvėje-leidykloje. Vaikai pamatė didžiules krūvas įvairaus popieriaus, kaip jis sukarpomas pagal tam tikrą nustatytą dydį. Iš to popieriaus mašinomis spausdinami kalendoriai, reklaminiai bukletai, pratybų sąsiuviniai ir knygos. Mokiniai pamatė, kiek daug rankų darbo reikia įdėti, kol atsiranda įrišta nauja, dar dažais kvepianti knyga. Susipažinę su įvairia spaustuvėje - leidykloje dirbančių žmonių veikla, grįžome apdovanoti knygų rodyklėmis, kurias panaudosime skaitydami savo knygas.

 

Ugdymo karjerai diena

2015  10 05

Spalio 10 dieną mūsų mokykloje buvo Ugdymo karjerai diena. Šią dieną klasių vadovai su auklėtiniais praleido išvykose, kurių metu turėjo puikią galimybę susipažinti su įvairiomis profesijomis: 

 • muziejaus darbuotojo;
 • gido;
 • priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialisto;
 • naro;
 • delfinų dresuotojo;
 • gelbėtojo;
 • virėjo;
 • knygyno darbuotojo;
 • ir kitomis profesijomis.

 Vyresniųjų klasių mokiniai lankėsi „Jaunimo mugėje“, kurioje šiais metais dalyvavo 27 jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos. Viso renginio metu besidomintieji gavo jiems aktualiausią informaciją apie jaunimo užimtumą ir laisvalaikį.

 {gallery}14.10.17.3{/gallery}

Išvyka į Jaunimo darbo centrą

2015 05 05

Gegužės 5d. norintys aštuntų klasių mokiniai dalyvavo išvykoje į Jaunimo darbo centrą. JDC vyr. specialistė Indrė Vaitiekutytė mums pristatė jaunimo darbo centre teikiamas paslaugas, supažindino su nepilnamečių įsidarbinimo galimybėmis bei savanoriškos veiklos perspektyvomis.

 {gallery}05.15{/gallery}

 

Išvyka į Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklą

2014 03 28

Besidomintys 8-ų klasių mokiniai 2014 kovo 28d. dalyvavo Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokyklos organizuojamoje atvirų durų dienoje „Žinių savaitė: Smalsumą žadinantis mokymas (is)“. Ten turėjo puikią progą apžiūrėti mokyklą, susipažinti su rengiamomis specialybėmis, tokiomis kaip: floristas, kirpėjas, interjero apipavidalintojas, kompiuterinio projektavimo operatorius, sukirpėjas-konstruktorius modeliuotojas. Kai kurias profesijas galėjo ir „pasimatuoti“...

{gallery}05.02{/gallery} 

Išvyka į policijos komisariatą

2014 03 05

Kovo 5 d. Klaipėdos apskrities Vyriausiajame policijos komisariate buvo organizuojama atvirų durų diena. Aštuntų klasių mokiniai, turėjo galimybę apžiūrėti:

 • Areštinę. Pamatė kokiomis sąlygomis laikomi suimtieji, kaip dirba pareigūnai.
 • Šaudyklą. Sužinojo apie įvairius šaunamuosius ginklus. Mokiniai mėgino sudėti išardytus ginklus.
 • Budėtojų dalį. Pareigūnas papasakojo kaip yra priimami gyventojų pagalbosskambučiai bei organizuojami iškvietimai į įvykio vietą.
 • Kelių policijos atstovai aprodė ir atsakė į klausimus apie savo darbe naudojamas transporto priemones bei mobilų greičio matuoklį.

Taip pat apie savo veiklą ir naudojamas priemones, nusikaltimams atskleisti, kalbėjo ekspertai.

Šios išvykos metu mokiniai susidarė daug platesnį ir įvairiapusiškesnį policijos pareigūno profesijos vaizdą.

 

Mokymai mokytojams

2013 10 28

2013 spalio 28d. karjeros konsultantės Edita Mačiulskė ir Jolanta Prialgauskienė vedė mokymus mūsų mokyklos mokytojams tema „Metodinių priemonių karjeros kompetencijų ugdymui mokykloje pristatymas ir taikymas“. Pedagogai sužinojo ir patys išmėgino praktines užduotis, kurias galės pritaikyti dirbdami su mokiniais klasės valandėlių metu. Pravestų mokymų dėka supratome kaip kūrybingai ir žaismingai galima ugdyti mokinius karjerai...

{gallery}05.02.01{/gallery}

 

 

Išvyka į Klaipėdos Turizmo mokyklą

Mūsų mokyklos aštuntų klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos Turizmo mokyklos atvirų durų dienoje, kur turėjo puikią galimybę kai kurias veiklas išmėginti praktiškai bei susipažinti su ten besimokančiais mokiniais, rengiamomis specialybėmis.

Klaipėdos Turizmo mokyklos mokiniai patys mums pristatė savo specialybes: konditerio, virėjo, pardavėjo, barmeno ir kt. Supažindino su mokykloje įkurta verslo praktinio mokymo firma „Ateitis“.

Kai kurias veiklas aštuntokai išmėgino patys: puošė sausainius šokoladu ir juos ragavo, darė sumuštinius, ruošė kokteilį. Visi mokėsi dirbti kasos aparatais. Visų šių veiklų dėka pavyko susidaryti išsamų vaizdą apie Klaipėdos Turizmo mokyklą.

 

Hits: 7897

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.