,,Gintarinis pavasaris 2017"

2017 03 29
 
Kovo 24 d. pirmą kartą P. Mašioto progimnazijoje organizuotas šokių festivalis - konkursas "Gintarinis pavasaris" sulaukė didelio susidomėjimo ir subūrė tris šimtus dalyvių. Prikaustančius pasirodymus dovanojo ne tik Klaipėdos mokyklų, bet ir kitų miestų bei miestelių šokių grupės.
Dalyviai varžėsi keturiose kategorijose: pirmų–antrų, trečių–ketvirtų, penktų–šeštų, septintų–aštuntų klasių. Šokių grupės parengė 22 pasirodymus. Kai kurios jų – po kelis skirtingų amžiaus grupių kategorijoms.
Pagrindinis renginio tikslas – aktyvinti vaikų, jaunuolių ir jaunimo kultūrinį gyvenimą, meninį ugdymą bei populiarinti šokio meną, supažindinti su šokio stilių įvairove.
Šokių mokytoja Rima
Hits: 1008

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.