×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.12.22.3
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.12.22.3

„Lietuvininkų kraštas: istorija, kultūrinė savastis ir paveldas“

2016 12 21

Gruodžio 14 d. Simono Dacho progimnazijoje antrą kartą rinkosi Klaipėdos miesto moksleiviai pasivaržyti 7–8 klasių konkurse „LIETUVININKŲ KRAŠTAS: ISTORIJA, KULTŪRINĖ SAVASTIS IR PAVELDAS“. Mūsų mokyklai atstovavo 8a klasės mokinės Agnė Eidininkaitė, Domantė Dauskurdaitė, Bernadeta Lileikytė ir 8b klasės mokinė Gabija Zencevičiūtė. Mergaitės ne tik varžėsi, bet pagilino žinias apie savo gimtinės – Mažosios Lietuvos istoriją, lietuvininkų verslus, prisiminė šio krašto iškilias asmenybes, išanalizavo tautinį vyro ir moters kostiumą, šio krašto žmonių likimus po II pasaulinio karo ir t.t. Penkios komandos gavo teisę dalyvauti antrajame konkurso ture, skirtame 1923 m. sausio 15-osios sukilimui paminėti, vyksiančiame 2017 m. sausio mėn. Ruošimės ir mes, nes patekome į II turą. Pailsėsime ir kibsime į darbą.

Mokytoja L.Simutienė

{gallery}16.12.22.3{/gallery}

Hits: 1131

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.