×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.12.22.1
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.12.22.2
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.12.22.1
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.12.22.2

Tarptautinio projekto „Švarinkime Europą“ savaitė baigėsi, tačiau idėjos nesibaigs

2014 12 21

Visą savaitę mūsų mokykloje vyko tarptautinis projektas „Švarinkime Europą“. Jos metu įgijome daug žinių apie taršos mažinimą, apie antrinių žaliavų perdirbimą, apie pakuočių naudojimo mažinimo galimybes...  Supratome, kaip svarbu saugoti aplinką, globoti žemę. Ir tai turime daryti kiekvienas,  ir kasdien.

Per savaitę surinkta antrine žaliava sumažinome apie 98 kg sąvartynų, sutaupėme mokykloje 10 procentų elektros energijos, iš antrinių žaliavų gražiai papuošėme mokyklą ir jos aplinką. Mikrorajono gyventojus supažindinome su Žemės globa ir jos reikšmę, atminimui įteikėme pačių padarytas  antrinių žaliavų perdirbimo galimybių  skrajutes ir atmintines. Tuo pasėdami gėrio sėklą visuomenėje.

Mokyklos direktorė projekto koordinatorė Janina Grigienė apdovanojo mokinius, mokytojus už nuoširdžią projektinę veiklą.

Pateikiame nuotraukas iš tarptautinio projekto „Švarinkime Europą“ užbaigimo šventės.

 {gallery}16.12.22.1{/gallery}

Projekto  idėjos mokykloje paliko visam...

Projektas pasibaigė, tačiau mūsų mokyklos bendruomenė tęsia pradėtą darbą. Ir toliau iš antrinių žaliavų darome kūrybiškus darbus, naudingus gyvenime. Dalinamės  išaugtais rūbais, uniforma, avalyne – stengiamės būti  dosnūs protingi vartotojai. Naudojame  mažiau pakuočių. 

Elektros taupymui mokiniai sukūrė  linksmą priminimo  ženklą (išjunk mane – aš pavargau) ir jį priklijavo virš mokyklos  elektros jungiklių. Kabinetų duris išpuošė žaislais pagamintais iš popieriaus atliekų ir kt. Mokyklos kiemą papuošė senas perdažytas padangas paversdami besmegeniais.

Mokytoja B.Zubrickienė

{gallery}16.12.22.2{/gallery}

Hits: 1174

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.