×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.12.19.3
JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.12.19.2
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.12.19.3
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.12.19.2

Konkursas “Judriausia klasė”

2014 12 18

Minėdami darnaus judrumo metus, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizavo uostamiesčio moksleiviams konkursą ,,Judriausia klasė”. Jame dalyvavo mūsų mokyklos 7a klasės mokiniai. Jau nuo spalio mėnesio įgyvendinome fizinio aktyvumo veiklas, organizavome žygius, rengėme judriąsias pertraukas savo mokyklos bendruomenei ir įvairiausiais būdais stengėmės būti pačiais judriausiais mieste. Gruodžio 14 dieną finaliniame renginyje, dalyvaudami įvairiose estafetėse ir rungdamiesi vieni su kitais, iškovojome 5-8 klasių amžiaus grupėje ,,Judriausios klasės” titulą. Laimėjome 300 eurų  prizą.

Gruodžio 15 dieną Atgimimo aikštėje, prie šventinės eglutės, pasveikino Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tapome ,,Judriausios klasės” laureatais.

Mokytoja Rasa Rapolavičienė

{gallery}16.12.19.3{/gallery}

 

Mes, 4c klasės mokiniai, spalio – lapkričio mėn. dalyvavome Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuotame mokinių neformalaus sveikatos ugdymo konkurse „Judriausia klasė“. Vienas iš konkurso uždavinių buvo suorganizuoti klasės judriųjų užduočių savaitę mokykloje. Pradinių klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į mūsų klasės mokinių organizuotas judriąsias pertraukas. Mokiniai šokinėjo per šokynes, šoko, mankštinosi, rungtyniavo estafetėse ir dalyvavo Žygio dienoje. Vieni žygiavo aplink mokyklą, o mes su mokytoja išsiruošėme į tikrą žygį.

Išsikėlėme tikslą – pamatyti Baltijos jūrą. Keliaudami dviračių takais aplankėme mielas ir gerai pažįstamas mūsų gimtosios Klaipėdos vietas. Daugiausiai džiaugsmo suteikė susitikimas su miesto Žaliaskare eglute, kurią pasitikome Teatro aikštėje. Savo žygio tikslą pasiekėme – nukeliavome į Melnragę ir pamatėme Baltijos jūrą. Pavargę, bet gera nuotaika, suplanavome kitą žygį pavasarį. Gal šį kartą iki Girulių? O gal ir tėveliai prisijungs?

Gruodžio 14 d. dalyvavome baigiamajame konkurso etape, estafetėse.

Už pagalbą konkurse dėkojame šokių mokytojai Rimai Levencovai, pradinių klasių mokiniams ir jų mokytojoms.

4c klasės mokiniai ir mokytoja Ligita Kazakauskienė

{gallery}16.12.19.2{/gallery}

 

Hits: 1338

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.