×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.11.17.2
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.11.17.2

Paminėjome tarptautinę Tolerancijos dieną!

2016 11 16

Šiandien mūsų mokykloje buvo minima tarptautinė Tolerancijos diena. Pagrindinis pilietinės iniciatyvos tikslas buvo išsiaiškinti bei prisiminti žodžio „Tolerancija“ reikšmę bei apmąstyti ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu mokykloje.

Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis buvo PAUKŠČIAI. Tolerancijos žodis nereiškia meilės ar taikos. Tai – pakantumas kitam, kitokiam. Todėl Tolerancijos dienai pasiūlytas paukščio simbolis buvo kaip galimybė išplėtoti tolerancijos temą, pasitelkiant pavyzdžius iš gamtos, žmonių gyvenimo, istorijos bei artimiausios aplinkos.

Šiandiena mokiniai ypatingai stengėsi būti tolerantiški ir draugiški. Jie karpė savo delniukus ir dėjo juos į dėžę tikėdamiesi, kad kitas mokyklos mokinys juos ištrauks ir ateis susipažinti. Buvo smagu matyti kaip mokiniai, nepaisant amžiaus, vieni kitų ieškojo ir stengėsi pradėti draugystę. Tikimės, kad ir toliau mokiniai tęs naujas pažintis ir bus draugiškesni vieni kitiems.

Taip pat mokiniai drauge su klasių auklėtojais ant pateiktų paukščių rašė savo mintis apie toleranciją ir žadėjo tokiais būti.

Dėkojame Mokinių tarybai bei Tėvų klubui taip aktyviai prisidėjusiems organizuojant tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimą.

Socialinė pedagogė Sandra Kavolienė

{gallery}16.11.17.2{/gallery}

Hits: 1008