×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.11.06.2
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.11.06.2

Trečiokų kelionės

2016 11 05

Ir šiais 2016-2017 m.m. savo keliones tęsia 3a ir 3c klasės mokinukai. Rugsėjo mėnesį vaikai lankėsi ROSHEN saldainių fabrike, kur didžiausią įspūdį paliko ledinuko gamyba. Visi grįžo laimingi ir gausiai apdovanoti saldumynais.

Vykdome ilgalaikį projektą “Pažinkime gimtąjį kraštą“. Tuo tikslu vykome į kelionę po Mažąją Lietuvą. Aplankėme unikalų Mingės miestelį, Aukštumalos aukštapelkę, kur drąsiai žengėme „Ežio taku“, Šilutės etnografinį muziejų, Rusnės miestelį. Pažinti savo gimtąjį kraštą – tai džiaugtis jo žmonėmis, grožėtis gamtovaizdžiais, pažinti kultūros paminklus, pajausti mūsų krašto dvasią, praturtinti žiniomis visas atminties kerteles. To siekti mums padėjo išsamūs ir įdomūs gidės pasakojimai.

Spalio mėnesį karjeros ugdymo dieną lankėmės Kalvystės muziejuje, kur p. Varkalis labai įdomiai papasakojo vaikams apie kalvystės meną, kiekvieno mokinuko ranką papuošė žiedu. Taip pat jis supažindino su akmenimis, vyko akmenų atpažinimo varžybos. Taip pat aplankėme Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, kur susipažinome su senaisiais klaipėdiškių darbais. Vaikams labai patiko, todėl nusprendėme dalyvauti ir miesto konkurse "Pažinkime senuosius klaipėdiškių darbus“. Ruošėmės atsakingai, tačiau užimti prizinės vietos nepavyko. Komandos nariai visai nenusiminė, nes patyrė daug gražių konkurso akimirkų.  

3a klasės mokytoja Irena Micevičienė

{gallery}16.11.06.2{/gallery}

Hits: 1313

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.