×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.11.01.4
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.11.01.4

Sporto naujienos P. Mašioto progimnazijoje

2016 11 02
 
Imsime tikėti, kad permainingas ruduo - tai saulė, tai lietus, ir vėjas, trumpinęs debesų griūtimis šviesųjį dienos metą, visai netrukdė mūsų progimnazijos sportininkams  sėkmingai varžytis sportinėse kovose, o gal kaip tik paskatino nepasiduoti jokioms kliūtims: nei gamtinėms, nei atkakliems ir gana gausiems varžovams. Džiaugiamės mūsų sportininkų valingumu ir sėkme. O ji yra tokia:
KLAIPĖDOS MIESTO RUDENS KROSO VARŽYBOSE   dalyvavo 510 bėgikų iš 25 mokyklų. Mūsų komandą sudarė 30 mokinių ir progimnazijų tarpe iškovojo 5-tą vietą.  Šauniausieji iš šauniųjų  buvo Arina Strakauskaitė 5a, Saulė Martinkutė 6c, Emilija Kasperavičiūtė 5a, Eimantas Labžentis 6c, Giedrius Vaznys 8a ir Justinas Žemaitis 8b.
Ypač atkakli sportininkų  kova vyko KLAIPĖDOS MIESTO FUTBOLO VARŽYBOSE  MERO TAUREI LAIMĖTI, nes teko susikauti su vyresnio amžiaus ir didesnę patirtį turinčiais futbolininkais iš kitų 16 mokyklų. Tačiau patekome į pusfinalį ir po atostogų VALIO! kovosime dėl medalių. Palinkėkime komandai gerai pailsėti ir kaupti jėgas pergalei.  
Gana sėkmingai vyko ir TARPKLASINĖS 5 KLASIŲ KVADRATO VARŽYBOS. Geriausi šių varžybų dalyviai sudarys mūsų progimnazijos komandą ir dalyvaus kvadrato varžybose Klaipėdos miesto Mero taurei laimėti. 
Tarpklasinėse kvadrato varžybose  berniukų komandos užėmė tokias vietas: 5b -1 vieta, 5c - 2 vieta, 5a -  3 vieta; mergaičių komandos truputį kitaip:  5c - 1 vieta, 5a - 2 vieta, 5b - 3 vieta.
Linkime, kad mūsų šaunieji kvadrato žaidėjai lemtingoje kovoje dėl Mero taurės parodytų gražų komandinį žaidimą, būtų nuotaikingi ir atkaklūs.
Kadangi sportiniai žaidimai ne tik stiprina mūsų kūną, daro jį gražesnį ir patrauklesnį, bet grūdina ir valią, kurios taip prireikia  mokantis, kviečiame visus aktyviau sportuoti, daryti būtiną kasdieninę mankštą ypač vėlyvąjį rudenį, kai sutrumpėjusios dienos ir blogas oras verčia vis daugiau laiko praleisti kambaryje, gundo patinginiauti ar tiesiog nuobodžiauti. Visada galima rasti būdų pasimankštinti ir neapsnūsti. Sėkmės.

Mokytoja Lijana

{gallery}16.11.01.4{/gallery}

Hits: 1120