×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.10.26.2
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.10.26.2

Gamtamokslinė konferencija “Pažink mus supantį pasaulį“

2016 10 25

Spalio 20 dieną Klaipėdos miesto Saviraiškos Centre įvyko apskrities gamtamokslinė konferencija „Pažink mus supantį pasaulį“. Joje mūsų progimnazijos ugdytiniai – 5a klasės mokinės Emilija Kasparavičiūtė ir Arina Strakauskaitė šauniai pristatė  savo tiriamąjį darbą „Kaip užauginti pievagrybius namų sąlygomis?“ Jiems vadovavo biologijos mokytoja Jūratė Kačinskienė.

Nė kiek savo tyrinėjimais neatsiliko ir Jaunųjų Tyrinėtojų būrelio mokiniai. Jie mokytojos Birūtos Zubrickienės vadovaujami užaugino ant palangės „Žaliąją vaistinėlę“ – prieskonines daržoves. Surinko informaciją apie jų naudą sveikatai ir pristatė darbą šioje konferencijoje. Visi mūsų darbai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. 

Mokyt. B.Zubrickienė

{gallery}16.10.26.2{/gallery}

Hits: 1475

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.