×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.10.24.1
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.10.24.1

Mokytojų diena

2016 10 10

Spalio 5 dieną mūsų mokykloje buvo švenčiama Mokytojų diena. Nuo pat ryto skubančius į darbą mokytojus pasitiko aštuntokai, kurie kvietė į mokytojų kabinetą pasivaišinti kava, bei arbata ir gardžiais 8a klasės mergaičių keptais pyragais. Mokytojai buvo maloniai nustebinti išgirdę gyvai atliekamą maestro Sauliaus Šiaučiulio džiazo muziką. Po pamokų pedagogai rinkosi į šventinę popietę aktų salėje, kur aštuntokai kartu su kitais mokyklos mokiniais dar kartą pasveikino mokytojus su profesine švente dainomis, šokiais ir kitais pasirodymais. Šio renginio metu mokytojai sulaukė netikėtos staigmenos- buvusio mokinio Nikitos pasirodymo su daina ir sveikinimais. Renginio pabaigoje mokytojus pradžiugino į aktų salę sugužėjęs buvusių aštuntokų būrelis su sveikinimais ir padėkomis už tai, kad šioje mokykloje jie įgijo žinias ir buvo labai mylimi.

Visą šią dieną mokytojų veiduose netrūko šypsenų ir gerų emocijų.

Organizatoriai

{gallery}16.10.24.1{/gallery}

Hits: 1590

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.