×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.10.18.1
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.10.18.1

Konkursas "Klaipėdos sveikiausia mokykla"

2016 10 10

Prasidėjo mokinių neformalaus sveikatos ugdymo konkursas „Klaipėdos Sveikiausia Mokykla“. 

Mūsų mokykla, kaip ir praėjusiais mokslo metais,  taip ir šiais dalyvauja Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuotame konkurse „Klaipėdos sveikiausia mokykla“.

Šio konkurso tikslas yra formuoti teisingą Klaipėdos miesto mokyklų bendruomenių požiūrį į savo sveikatą ir ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Šio konkurso uždaviniai:

-        pripažinti sveiką gyvenimo būdą prioritetu mokyklų vertybių skalėje;

-        sukurti sveikai gyvenančios mokyklos bendruomenės įvaizdį;

-        sutelkti mokyklos bendruomenės narius sveikatos stiprinimo ir sveikatos ugdymo veiklai;

-        kurti sveiką ir saugią mokyklos aplinką;

-        skatinti mokyklos bendruomenės fizinį aktyvumą bei tinkamą mitybą.

Spalio 12 d. vyko mokyklų, dalyvaujančių šiame konkurse prisistatymas. Jame mūsų mokyklos mokinių komanda skaitė pranešimą bei pakvietė visus dalyvius pasimankštinti.

Kviečiame visus mūsų mokyklos bendruomenės narius prisijungti prie mūsų ir šiais mokslo metais puoselėti sveikos gyvensenos principus, stiprinti įgūdžius ir gilinti žinias. Sveikai gyvenkime ir būkime sveiki!

{gallery}16.10.18.1{/gallery}

Hits: 1768

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.