×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.10.06.3
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.10.06.3

Šauniausias Prano Mašioto progimnazijos šeštokas 2016

2016 10 02

Rugsėjo 28 dieną mokykloje vyko konkursas - viktorina „Šauniausias Prano Mašioto progimnazijos šeštokas“. Dalyvavo po keturis atstovus iš 6 a, b, c klasių. Mokiniams buvo pateikti klausimai iš įvairių sričių (pvz., vaizduojamasis menas, kinas, geografija, biologija, istorija, literatūra, muzika, tikslieji mokslai, sportas, populiarioji kultūra). Mokiniai varžėsi keturiuose etapuose, o papildomus penkis klausimus uždavė lietuvių kalbos mokytoja Eugenija Driezienė. Į finalą pateko 6a klasės mokiniai Eva Donielaitė ir Justas Skiotys bei 6c klasės mokinys Matas Šiaulys. III vietą laimėjo Eva Donielaitė, II vietą – Justas Skiotys, o I vietos laimėtoju ir šauniausiu šeštoku tapo 6c klasės mokinys Matas Šiaulys savo artimiausią varžovą aplenkęs net 9 taškais.

Viktorina nėra sausas žinių patikrinimas, klausimai apima ir bendrą mokinių išsilavinimą, jų pilietinį smalsumą, domėjimąsi šiandienos Lietuvos ir pasaulio aktualijomis. Viktorinoje svarbūs ir greito mąstymo, atminties, logikos elementai. Mokiniai laukia jau kitų metų, kur vėl galės pasitikrinti savo žinias tik jau būdami septintokais.

                                                                                               Istorijos mokytoja Lilijana Simutienė

{gallery}16.10.06.3{/gallery}

Hits: 1739

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.