×

Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client2/web1/web/images/stories/16.10.06.1
×

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/16.10.06.1

Svečiuose Prano Mašioto anūkė Baniutė Mašiotaitė - Kronienė

2016 09 25

Rugsėjo 21 dieną mokyklos bendruomenę aplankė labai garbinga viešnia iš Čikagos – Baniutė Mašiotaitė – Kronienė. Tai vaikų rašytojo, matematikos mokytojo, vadovėlių autoriaus, mokyklų direktoriaus, švietimo viceministro Prano Mašioto, kurio vardu pavadinta mūsų mokykla, anūkė. Po trumpo mokinių sveikinimo koncerto viešnia papasakojo apie savo senelį, gyvenimą emigracijoje ir atsakė į visus vaikų užduotus klausimus. Atminčiai 4a klasės mokiniai padovanojo savo klasės mokinių piešinių knygelę. Po trumpos ekskursijos po mokyklą Prano Mašioto anūkė susitiko su mokytojais. Viešnia pasidžiaugė ir padėkojo už mūsų mokykloje saugomą jos senelio atminimą, mokyklos bibliotekai padovanojo „Prano Mašioto knygynėlio“ knygų. B. Mašiotaitė-Kronienė negaili lėšų palaikyti savo senelio P.Mašioto ir tėvo J.Mašioto atminimo. Jai taip pat labai svarbu Amerikoje puoselėti lietuvybę (klausant jos stebino viešnios puiki lietuvių kalba). Jos ir dar būrelio lietuvių iniciatyva Čikagos priemiestyje įkurtas lietuvių centras, mokykla, salės renginiams ir susitikimams, sporto salė. Smagu buvo girdėti įvairių gyvenimo istorijų iš žmogaus, artimai pažinojusio vaikų rašytoją Praną Mašiotą.


Pavaduotoja ugdymui Asta Čiunkienė

{gallery}16.10.06.1{/gallery}

 

Hits: 1549

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.